Hacked/Defaced

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hacked/Defaced


5 posters

    Кандидатура за администратор в CS Black Gaming Respawn[ArmyRanks]

    avatar
    asd93
    Server Admin
    Server Admin


    Posts : 1
    Join date : 04.04.2015

    Кандидатура за администратор в CS Black Gaming Respawn[ArmyRanks] Empty Кандидатура за администратор в CS Black Gaming Respawn[ArmyRanks]

    Писане by asd93 Вто Апр 07, 2015 10:57 pm

    1.Име. - Васко
    2.Град. - Варна
    3.Години. - 21
    5.Ник в ЦС. - SoYeR-
    4.От колко време играете ЦС. - От 1-ви клас .. с прекъсвания .
    5.Биле ли сте админ някъде? Ако е да посочете верига. - brutal survars,bg xerx,ultra-cs,1.5 opti-lan 11.
    6.Знаете ли амх командите? - Да.
    7.Поставете името на сървъра където искате да бъдете админ. - CS Black Gaming Respawn[ArmyRanks] .
    8.Оставете скайп за връзка с вас. - radicall.city cherry
    Ragnar Lothbrok
    Ragnar Lothbrok
    Server Admin
    Server Admin


    Posts : 7
    Join date : 04.04.2015
    Age : 34
    Location : Бургас к-с Меден Рудник

    Кандидатура за администратор в CS Black Gaming Respawn[ArmyRanks] Empty Re: Кандидатура за администратор в CS Black Gaming Respawn[ArmyRanks]

    Писане by Ragnar Lothbrok Сря Апр 08, 2015 1:27 am

    Аз съм против. От както съм в сървъра съм те виждал два три пъти! Естествено това не е проблем, проблема е там, че не си ми бил полезен с нищо. Идеята е такава, че когато си админ, гледаш да помогнеш дори когато не си такъв... обикновенни играчи ги има в изобилие и ти си един от тях!
    Kill me !
    Kill me !
    Server Admin
    Server Admin


    Posts : 5
    Join date : 04.04.2015
    Age : 35
    Location : Cyprus

    Кандидатура за администратор в CS Black Gaming Respawn[ArmyRanks] Empty Re: Кандидатура за администратор в CS Black Gaming Respawn[ArmyRanks]

    Писане by Kill me ! Сря Апр 08, 2015 3:50 am

    М тука ще кажа Не и аз виждал съм те но освен да играеш и афк в спек нищо друго Smile
    Lud Levskar
    Lud Levskar
    Server Admin
    Server Admin


    Posts : 6
    Join date : 04.04.2015
    Age : 24

    Кандидатура за администратор в CS Black Gaming Respawn[ArmyRanks] Empty Re: Кандидатура за администратор в CS Black Gaming Respawn[ArmyRanks]

    Писане by Lud Levskar Сря Апр 08, 2015 12:21 pm

    и от мен Не. Виждал съм те 2-3 пъти.
    - Psycho Blood
    - Psycho Blood
    Administrator
    Administrator


    Posts : 21
    Join date : 04.04.2015
    Age : 29
    Location : Пловдив [ Майна ]

    Кандидатура за администратор в CS Black Gaming Respawn[ArmyRanks] Empty Re: Кандидатура за администратор в CS Black Gaming Respawn[ArmyRanks]

    Писане by - Psycho Blood Пет Апр 10, 2015 8:03 pm

    ОТХВЪРЛЕН!

    Sponsored content


    Кандидатура за администратор в CS Black Gaming Respawn[ArmyRanks] Empty Re: Кандидатура за администратор в CS Black Gaming Respawn[ArmyRanks]

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Нед Май 12, 2024 6:20 am